Primaria PODARI - Dolj
Contact

PRIMARIA PODARI - DOLJ

E-mail:   primaria@podari.ro

Telefon : 0251/33.91.55

Fax : 0251-339211

LOCATIE:

Str. Dunarii, nr. 67,

Podari, judet Dolj

 

PROGRAM CU PUBLICUL:

Luni - Vineri : 9.00 - 16.00

 

Adrese de E-MAIL pe DEPARTAMENTE:

Primar
primaria@podari.ro

Viceprimar
viceprimar@podari.ro

Administrator public
administrator@podari.ro

Secretar
secretar@podari.ro

Contabilitate
contabilitate@podari.ro

Taxe si impozite
taxe.impozite@podari.ro

Registrul Agricol
agricol@podari.ro

Achizitii publice
achizitii@podari.ro

Urbanism
urbanism@podari.ro

Resurse Umane
personal@podari.ro

Protectia Mediului
mediu@podari.ro

Asistenta sociala
social@podari.ro

Situatii de Urgenta
isu@podari.ro

Stare Civila
starecivila@podari.ro

 

AUDIENTE:

PRIMAR  - Gheorghita Aurel Florin

Luni : 10.00 - 12.00

 

VICEPRIMAR  - Rosca Catalin Cornel

Miercuri : 10.00 - 12.00

 

ADMINISTRATOR PUBLIC - Broncea Silviu

Vineri: 10.00 – 12.00

 

SECRETAR - Caravan Lucian

Joi : 14.00 - 16.00

 

COMPARTIMENTUL URBANISM SI AMENAJARE A TERITORIULUI

email: urbanism@podari.ro 

Tel.: +40748.094.812





Această platformă folosește modulele cookie proprii și terțe pentru a vă face folosirea mai plăcută și pentru a îmbunătăți serviciile oferite și pentru a analiza căutările efectuate pe această platformă. Dacă continuați să căutați, ar trebui să acceptați utilizarea acestuia.    Pentru mai multe informații sau pentru a vedea cum se schimbă setările, consultați pagina noastră Termeni si conditii.

see options